Klubik sportowy z siłownia

Aktywność fizyczna powinna zajmować ważne miejsce w życiu każdego człowieka. Zdajemy sobie sprawę z tego, że młodzi ludzie chętnie uprawiają sport, jeżeli tylko zapewni się im odpowiednie warunki. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na utworzenie przy Centrum Inicjatyw Młodzieżowych klubiku sportowego z siłownią.

Nasz klub to miejsce przeznaczone dla młodzieży, która jest zainteresowana aerobikiem, fitnessem albo treningami na siłowni. Posiadamy dobrze wyposażone sale, w których można pracować nad swoją kondycją fizyczną, siłą i wytrzymałością, a także muskulaturą. Młodzież korzystająca z siłowni ma możliwość konsultacji z trenerem, który pomaga w ułożeniu planu treningowego i wyjaśnia, jak prawidłowo wykonywać poszczególne ćwiczenia. Organizujemy zajęcia z zakresu fitnessu i aerobiku, takie jak pilates, zumba oraz step basic. Zajęcia te są prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Zapraszamy na nie młodzież od 15 roku życia. Instruktorzy dbają o to, żeby treningi były dostosowane do wieku oraz kondycji fizycznej uczestników. Do naszego klubu może dołączyć każdy młody człowiek, bez względu na to, czy kiedykolwiek uprawiał sport. Klub podejmuje także działania na rzecz promocji sportu i aktywnego trybu życia.

Klub sporty działający przy Centrum Inicjatyw Młodzieżowych jest czynny w dni powszednie w godzinach od 16 do 20 oraz w soboty i niedziele od 10 do 18. Harmonogram zajęć z zakresu fitnessu i aerobiku dostępny jest na stronie internetowej centrum, a także w naszej siedzibie.